سوالات متداول شما درخصوص خرید ، سفارش ، پشتیبانی و ارسال کالا در این بخش قرار گرفته است.

بله، مجد مارکت همواره تمام تلاش خود را انجام می دهد تا وضعیت قیمت و موجودی کالا در سایت به روز باشد.

بله، مجد مارکت با توجه به سبد خرید مشتریان ، آنها را شامل تخفیف های پله ای و تصاعدی می نماید؛ علاوه بر این کد تخفیف ویژه مشتریان ثابت و همیشگی همواره در دسترس بوده و جشنواره ها و پروموشن های مجد مارکت بصورت مداوم برگزار و فعال می باشند.

مجد مارکت از طریق ارسال پیامک‏ و ایمیل، مرحله به مرحله وضعیت سفارش را به شما اعلام می‏‌کند.

علاوه بر آن، در صورتی که عضو سایت باشید می‏‌توانید وارد کنترل پنل خود شده و در بخش سفارشات از وضعیت سفارش مطلع شوید و در صورت عدم عضویت هم میتوانید با وارد کردن کد رهگیری در بخش پیگیری سفارش از وضعیت سفارش خود مطلع گردید.

بله، کارشناسان فروش مجد مارکت همواره تمام تلاش خود را می‏‌کنند تا اطلاعات مورد نیاز برای خرید هر کالا در فروشگاه ثبت شود، اما با این حال در صورتیکه اطلاعات موجود در سایت برای شما کافی نبود مجد مارکت امکان استفاده از گفتگوی آنلاین اینترنتی را در حداقل زمان ممکن با کارشناسانش فراهم آورده است، در ضمن شما نیز می توانید ابتدا سفارش خود را در سیستم ثبت و پس از تماس کارشناسان سوالات خود را مطرح، سپس در صورت تمایل سفارش خود را نهایی بفرمایید.

مشتریان محترم مجد مارکت هنگام ثبت سفارش و قبل از پرداختن هرگونه وجهی می توانند روشهای ارسال و هزینه مرتبط با هر کدام از آنها را مشاهده نمایند. این هزینه ها توسط سیستم و بر اساس روش ارسال انتخابی، حجم و وزن کالا و مسافت تا شهر مقصد بصورت محاسبه و نمایش داده می شوند.

شما با عضویت در سایت علاوه بر آنکه از جشنواره ها و تخفیف ها اطلاع پیدا می کنید، می توانید از سایر مزایا و امتیازات این عضویت بهره مند گردید.

بله، شما می توانید با انتخاب پلن تعداد مورد نظر خود از کالا، آن را سفارش داده و مشمول ارسال مناسب و تخفیف در خرید بصورت عمده شوید. در ضمن در خصوص موجودی انبار مجد مارکت و نحوه ارسال و هزینه ها نیز می توانید با کارشناسان فروش مجد مارکت ارتباط اینترنتی و یا تلفنی داشته باشید.

شما هنگام پرداخت اینترنتی وجه سفارشات خود در فروشگاه اینترنتی مجد مارکت وارد درگاه پرداخت بانکی شده و از طریق درگاه و وب سایت آن بانک، وجه خود را پرداخت می نماید. لازم به ذکر است که درگاه های پرداخت بانکی نیز با توجه به استفاده از پروتکل های https بستری امن برای پرداخت اینترنتی می باشند. در ضمن برای احتیاط بیشتر شما می توانید در هنگام ورود اطلاعات کارت بانکی خود از صفحه کلید مجازی استفاده کنید و به نشانه قفل پیش از آدرس درگاه در آدرس بار توجه نمایید.

بله، افرادی که هر دلیلی دسترسی به اینترنت نداشته یا ثبت سفارش بصورت اینترنتی برای آنها سخت می باشد، می توانند بصورت تلفنی سفارش خود را ثبت و از طریق پیامک آن را تائید نمایند اما به منظور تسریع فرایند پردازش و ارسال سفارش و نیز کاهش امکان بروز خطا در ثبت سفارش توصیه می گردد مشتریان محترم ‏سفارشات خود را بصورت اینترنتی شخصاً ثبت نمایند.

بله، با قید این مطلب در هنگام خرید که سفارش تحویل شخص دیگر داده می شود، می توان کالا را به شخص مورد نظر شما تحویل داد و همچنین امکان بسته بندی کردن شکیل کالای خریداری شده شما نیز برای مشتری وجود دارد.

هر روز به جز روزهای تعطیل و جمعه.

هر روز به جز روزهای تعطیل ساعت 10 صبح تا 9 شب.

هر روز به جز روزهای تعطیل ساعت 10 صبح تا 9 شب.

بله. با شماره پشتیبانی 09936006356 تماس بگیرید.

کد رهگیری مرسوله بعد از ارسال به شماره ای که داخل سایت ثبت کردید پیامک می شود.

اگر محصول شما دچار خرابی یا مشکل شده باشد با اطلاع به پشتیبانی و هماهنگی می توانید مرجوع کنید.

با وارد کردن کد رهگیری پیامک شده در سایت اداره پست میتوانید از وضعیت و موقعیت بسته خود مطلع شوید.

سفارش هایی که قبل از ساعت 12:30 ظهر در سایت ثبت می شوند همان روز بسته بندی و تحویل پست می شود.

ارسال با پست پیشتاز 40 هزار تومان و ارسال با تیپاکس 70 هزار تومان.

امکان داره دریافت پیامک های تبلیغاتی خودتون غیر فعال کرده باشید. با شماره دیگری امتحان کنید.

– شعبه توحید 02538805050
– شعبه بلوار 02532911003
– شعبه صدوقی 02532920310

بله. ارسال با پیک انجام می شود و پرداخت هزینه پیک با مشتری می باشد.