وبلاگ

ماشین حساب

تاریخچه ی ماشین حساب

امروز درباره ماشين حساب و اختراع اين ابزار محاسبه صحبت مي کنيم، همه ما هر روز به نوعي با ماشين حساب سر و کار داريم. چه براي تحصيل چه کسب و کار و چه کارها و محاسبات روزمره مان از ماشين حساب استفاده مي کنيم، اين ابزار محاسبه در بيشتر وسايل ديجيتالي در دسترس است، موبايل، کامپيوتر، تبلت و… همه اين ابزار را دارا هستند. در ادامه چگونگي اختراع اين ابزار محاسبه را مرور مي کنيم.

دیدگاه :۰
راهنمای خرید لوازم تحریر

راهنمای خرید تحریر

پیدا کردن راهی برای چگونگی انتخاب لوازم التحریر چه برای مدرسه و دانشگاه، چه برای محل کار و منزل و مدیریت آنها امری مهم است. بنابراین ما برای شما نکاتی که باید هنگام خرید لوازم التحریر رعایت کنید را ذکر می کنیم.

دیدگاه :۰
طراحی سیاه قلم

طراحی سیاه قلم

طراحي سياه قلم شاخه اي از هنرهاي تجسمي است که براي خلق هنر از ابزار به خصوصي از جمله مرکب سياه ، قلم ، مداد و ذغال استفاده مي شود و رنگ آميزي خاصي غير از تناژ سياه و سفيد در آن استفاده نميشود

دیدگاه :۰
رنگ ویترای

رنگ ویترای

تزئین ظروف شیشه‌ای با رنگ و نقاشی هنری است که قرن‌ها در میان ملل مختلف محبوبیت داشته است و آثار متعدد و متنوعی از این هنر را می‌توان در موزه‌های نقاط مختلف جهان یافت. گذشته از ظروف شیشه‌ای شکیل با نقاشی‌های حرفه‌ای و یا کنده کاری‌های پیچیده و ظریف که از گذشته‌های دور تا حال توسط هنرمندان چیره دست در این رشته آفریده شده گاه ایجاد طرح‌ها و حتی خطوط ساده رنگی نیز می‌توانند ظروف شیشه‌ای بسیار ساده را...

دیدگاه :۰
همه چیز در مورد بوم

همه چیز در مورد بوم

بوم نقاشي به سطحي گفته مي‌شود که بر روي آن نگارگري (نقاشي) مي‌کنند. بوم به معني سرزمين و زيستگاه است. بوم به معني جغد است. بوم نام يک گروه موزيک فانک راک در تهران است. بوم (قايق) گونه‌اي قايق است. بوم فصلنامه تخصصي ايران شناسي.

دیدگاه :۰
ویژگی‌های یک خودکار خوب

ویژگی خودکار خوب

خودکار نامناسب باعث درد مچ دست و انگشتان می ‌شود. از ویژگی‌ های یک خودکار خوب برای نوشتن ‌های درازمدت می ‌توان به موارد زیر اشاره کرد.

دیدگاه :۰
رنگ پارچه

رنگ های پارچه

می دانید کشیدن نقاشی روی لباس چقدر آسان است؟ چه کسی است که نتواند یک دانه برف یا یک قلب یا یک خورشید نقاشی کند ؟ این طراحی و نقاشی روی لباس در عین سادگی می تواند بسیار خیره کننده و قابل توجه باشد ، همچین طرح هایی چون کار دست هستند بسیار منحصر به فرد و چشم نواز می باشند. برای نقاشی روی لباس می توانید طرح مورد نظر را با دست کشیده یا از طریق کامپیوتر از عکس مورد نظر...

دیدگاه :۰
رنگ های روغنی

رنگ های روغنی

رنگ های روغني: علي رغم بوي ناخوشايند و منشاء شيميايي و وجود برخي مواد مضر سلامتي انسان براي فضاي باز بسيار ايده آل ، مقاوم و با کيفيت است حتي رنگ آکريليک هم چنين کيفيتي در اين مورد ندارد.

دیدگاه :۰
رنگ های اکریلیک

رنگ های اکریلیک

اگر شما در مهد کودک کار مي‌کنيد و يا کودک خردسال در خانه داريد و به رنگ و رنگ آميزي علاقه دارد رنگ‌هاي اکريليک گزينه جذابي براي آنهاي مي‌تواند باشد هميشه رنگ آميزي چه براي کودکان و چه براي بزرگسالان براي رنگ کردن منزل کاري جذاب بوده است، رنگهاي اکريليک پايه آب نسل جديد از رنگ‌هاي ساختماني مي‌باشند که با توجه به مسائل زيست‌محيطي و عدم استفاده از حلال‌هاي آلي و مواد مضر کاربردي اين نوع رنگ‌ها...

دیدگاه :۰
لوازم التحریر چیست؟

لوازم التحریر چیست

لوازم تحریر یکی از چیزهایی است که در زندگی همه ما از بچگی وجود داشته است و همراه و یار و یاور همیشگی ما بوده است. بنابراین می توان گفت که ما به لوازم تحریر عادت کرده و برای همه ما تک تک آنها عزیزند.

دیدگاه :۰