وبلاگ

رنگ ویترای

رنگ ویترای

تزئین ظروف شیشه‌ای با رنگ و نقاشی هنری است که قرن‌ها در میان ملل مختلف محبوبیت داشته است و آثار متعدد و متنوعی از این هنر را می‌توان در موزه‌های نقاط مختلف جهان یافت. گذشته از ظروف شیشه‌ای شکیل با نقاشی‌های حرفه‌ای و یا کنده کاری‌های پیچیده و ظریف که از گذشته‌های دور تا حال توسط هنرمندان چیره دست در این رشته آفریده شده گاه ایجاد طرح‌ها و حتی خطوط ساده رنگی نیز می‌توانند ظروف شیشه‌ای بسیار ساده را [...]

دیدگاه :۰
همه چیز در مورد بوم

همه چیز در مورد بوم

بوم نقاشي به سطحي گفته مي‌شود که بر روي آن نگارگري (نقاشي) مي‌کنند. بوم به معني سرزمين و زيستگاه است. بوم به معني جغد است. بوم نام يک گروه موزيک فانک راک در تهران است. بوم (قايق) گونه‌اي قايق است. بوم فصلنامه تخصصي ايران شناسي.

دیدگاه :۰
ویژگی‌های یک خودکار خوب

ویژگی خودکار خوب

خودکار نامناسب باعث درد مچ دست و انگشتان می ‌شود. از ویژگی‌ های یک خودکار خوب برای نوشتن ‌های درازمدت می ‌توان به موارد زیر اشاره کرد.

دیدگاه :۰
رنگ پارچه

رنگ های پارچه

می دانید کشیدن نقاشی روی لباس چقدر آسان است؟ چه کسی است که نتواند یک دانه برف یا یک قلب یا یک خورشید نقاشی کند ؟ این طراحی و نقاشی روی لباس در عین سادگی می تواند بسیار خیره کننده و قابل توجه باشد ، همچین طرح هایی چون کار دست هستند بسیار منحصر به فرد و چشم نواز می باشند. برای نقاشی روی لباس می توانید طرح مورد نظر را با دست کشیده یا از طریق کامپیوتر از عکس مورد نظر [...]

دیدگاه :۰
رنگ های روغنی

رنگ های روغنی

رنگ های روغني: علي رغم بوي ناخوشايند و منشاء شيميايي و وجود برخي مواد مضر سلامتي انسان براي فضاي باز بسيار ايده آل ، مقاوم و با کيفيت است حتي رنگ آکريليک هم چنين کيفيتي در اين مورد ندارد.

دیدگاه :۰
رنگ های اکریلیک

رنگ های اکریلیک

اگر شما در مهد کودک کار مي‌کنيد و يا کودک خردسال در خانه داريد و به رنگ و رنگ آميزي علاقه دارد رنگ‌هاي اکريليک گزينه جذابي براي آنهاي مي‌تواند باشد هميشه رنگ آميزي چه براي کودکان و چه براي بزرگسالان براي رنگ کردن منزل کاري جذاب بوده است، رنگهاي اکريليک پايه آب نسل جديد از رنگ‌هاي ساختماني مي‌باشند که با توجه به مسائل زيست‌محيطي و عدم استفاده از حلال‌هاي آلي و مواد مضر کاربردي اين نوع رنگ‌ها [...]

دیدگاه :۰
لوازم التحریر چیست؟

لوازم التحریر چیست

لوازم تحریر یکی از چیزهایی است که در زندگی همه ما از بچگی وجود داشته است و همراه و یار و یاور همیشگی ما بوده است. بنابراین می توان گفت که ما به لوازم تحریر عادت کرده و برای همه ما تک تک آنها عزیزند.

دیدگاه :۰
تاریخچه قلم

تاریخچه قلم

محتملا قلم مو و قطعات تیز فلز و استخوان نخستین افزارهای نوشتن بوده است. حدود 300 ق .م ، مصریان و یونانیان از نی گیاه کالاموس قلم تهیه می کردند. مرکب را در نی می ریختند و سر آن را برای نوشتن بر سطح مورد نظر فشار می دادند .

دیدگاه :۰